Wczytuję dane...
Regulamin


Właścicielem sklepu internetowego  www.kkeepgrip.com, jest firma:

EEXPONENT-PIOTR ROGULSKI

ul.Gubinowska 4/139

02-956 Warszawa

NIP: 113-006-44-30

Nr. konta dla klientów krajowych:


Alior Bank S.A.
SWIFT: ALBPPLPW

PL64249000050000453022220660

Nr. konta dla kilentów zagranicznych

Alior Bank SA
SWIFT: ALBPPLPW
PL 86 2490 0005 0000 4600 2100 0445


Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.


Zamówienia są przyjmowane przez stronę http://kkeepgrip.

Przedmiotami transakcji prowadzonych poprzez strony transakcji w sieci Internet są produkty przedstawione na stronach WWW Sklepu Internetowego w chwili składania zamówienia.


Wszystkie ceny są cenami w Złotych Polskich  (PLN) lub w Euro (EUR) i zawierają podatek VAT.
W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, klient zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie, a także o konieczności potwierdzenia zakupu towaru po nowej cenie.


PRAWA AUTORSKIE

Autorskie prawa majątkowe do wszelkich treści znajdujących się na stronie Sklepu, przysługują Sprzedawcy i podlegają ochronie przewidzianej w ustawie z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83).

Ochroną objęte są także treści nie będące przedmiotem prawa autorskiego (np. zdjęcia Towarów), których użycie bez zgody Sprzedawcy stanowi czyn nieuczciwej konkurencji.


ZAMÓWIENIA


Klient zobowiązany jest do podania pełnych i poprawnych danych adresowych, a także prawidłowego adresu e-mail, w celu potwierdzenia zamówienia. Zamówienia posiadające niekompletne dane,  nie będą realizowane.


Po złożeniu zamówienia klient dostaje mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.


Zakupiony produkt może
nieznacznie odbiegać wyglądem (np. kolory produktu, ton koloru opakowania) od zdjęć wyświetlonych na stronie Sklepu.
Różnice będące wynikiem ustawień sprzętu komputerowego, nie stanowią podstawy do reklamacji zakupionego Towaru.


Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych. W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu realizacji zamówienia do 14 dni roboczych. O każdym przedłużeniu tego terminu, sklep zobowiązuje się poinformować klienta, a klient jest proszony o potwierdzenie aktualność zamówienia.

Realizacja zamówień nietypowych (np.kolczyków czy zawieszek pole dance na zamówienie) może potrwać dłużej, termin realizacji jest każdorazowo ustalany z klientem.

Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

 


Przesyłki dostarcza Poczta Polska - przesyłka polecona-priorytetowa. Czas dostawy na terenie Polski - max 3 dni.
Czas dostawy zagranicznej zależy od kraju.


PŁATNOŚCI

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary: przelewem, lub on-line, za pośrednictwem płatności realizowanych przez serwis PayPalREKLAMACJE I ZWROTY

Jeżeli na towar jest udzielana gwarancja, okres gwarancyjny określony jest w dokumencie gwarancyjnym.

 


Aby złożyć reklamację Klient zobowiązany jest do wcześniejszego kontaktu ze Sklepem  w celu ustalenia procedury reklamacyjnej.


Zgodnie z Ustawą z  2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne.
Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.


POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.

Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.